MLP2016H1R5MT
MLP2016H1R5MT TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2016_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.2A 137.5 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 137.5mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.2A 137.5 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 137.5mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.