Продукція > TDK > MLP2520S2R2M
MLP2520S2R2M
MLP2520S2R2M TDK
mlp2520s2r2mt0s1.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 2MHz Ferrite 1.2A 0.117Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук