Продукція > TDK > MLP2520S3R3M
MLP2520S3R3M
MLP2520S3R3M TDK
mlp2520s3r3mt0s1.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 3.3uH 20% 2MHz Ferrite 1A 0.169Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 1800 шт:
Написати відгук