MLP2520V1R0MT TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 1.3A 130 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук