MLP2520V1R5MT
MLP2520V1R5MT TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 130 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук