MLP2520V2R2MT
MLP2520V2R2MT TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 156 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук