MLR124K250
MLR124K250 NTE Electronics, Inc
mlr.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 125V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.12 µF
Size / Dimension: 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm)
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 125V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.12 µF, Size / Dimension: 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm).