MLR302K630
MLR302K630 NTE Electronics, Inc
mlr.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP FILM 3000PF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.544" (13.84mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.435" (11.05mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3000 pF
Size / Dimension: 0.694" L x 0.251" W (17.63mm x 6.38mm)
на замовлення 706 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3000PF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.544" (13.84mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.435" (11.05mm), Part Status: Active, Capacitance: 3000 pF, Size / Dimension: 0.694" L x 0.251" W (17.63mm x 6.38mm).