MLR332K50
MLR332K50 NTE Electronics, Inc
mlr.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP FILM 3300PF 10% 50VDC RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 35V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm)
на замовлення 2482 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3300PF 10% 50VDC RADIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 35V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm).