MLR392K100
MLR392K100 NTE Electronics, Inc
mlr.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP FILM 3900PF 10% 100VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 65V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3900 pF
Size / Dimension: 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm)
на замовлення 783 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3900PF 10% 100VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 65V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3900 pF, Size / Dimension: 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm).