MLR474K630
MLR474K630 NTE Electronics, Inc
mlr.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.181" L x 0.512" W (30.00mm x 13.00mm)
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.181" L x 0.512" W (30.00mm x 13.00mm).