Продукція > MAG LAYERS > MLV-TP10N2R2M-P4-RU
MLV-TP10N2R2M-P4-RU
MLV-TP10N2R2M-P4-RU Mag Layers
MLV-TP10NSERIES-P4-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: FIXED IND 2.2 uH 1.7A 140 mOhm
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2 uH 1.7A 140 mOhm, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.