Продукція > MAG LAYERS > MLV-YT12NR47M-C4-RU
MLV-YT12NR47M-C4-RU
MLV-YT12NR47M-C4-RU Mag Layers
MLV-YT12NR47M-C4-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: FIXED IND 0.47 uH 5.5A 23 mOhm
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5.5 A
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.47 uH 5.5A 23 mOhm, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 5.5 A.