Продукція > TDK > MLZ1608N220LTD25
MLZ1608N220LTD25
MLZ1608N220LTD25 TDK
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 22uH 20% 190mA 2MHz AEC-Q200
на замовлення 7653 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук