Продукція > TDK > MLZ2012A2R2MT
MLZ2012A2R2MT
MLZ2012A2R2MT TDK
e533_mlz2012.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 10MHz Ferrite 0.5A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук