Продукція > TDK > MLZ2012N100LT
MLZ2012N100LT
MLZ2012N100LT TDK
MLZ2012.pdf
Виробник: TDK
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 10uH; 110mA; R: 300mΩ; ±20%; -55÷125°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Inductance: 10µH
Operating current: 0.11A
Resistance: 0.3Ω
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Test frequency: 2MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 10uH; 110mA; R: 300mΩ; ±20%; -55÷125°C, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Inductance: 10µH, Operating current: 0.11A, Resistance: 0.3Ω, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Test frequency: 2MHz.