MM0650-100
MM0650-100 Laird-Signal Integrity Products
mm0650-100-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE DISK 16.51MM
Packaging: Tray
Filter Type: Ferrite Disk
Size / Dimension: 0.650" Dia (16.51mm)
Height - Seated (Max): 0.050" (1.27mm)
Shelf Life: 24 Months
на замовлення 6642 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE DISK 16.51MM, Packaging: Tray, Filter Type: Ferrite Disk, Size / Dimension: 0.650" Dia (16.51mm), Height - Seated (Max): 0.050" (1.27mm), Shelf Life: 24 Months.