MM0787-1B0 Laird-Signal Integrity Products
EMI_Filtering_and_RF_Inductors.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE DISC 20MMX1.27MM
Packaging: Bulk
Filter Type: Ferrite Disk
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Height - Seated (Max): 0.050" (1.27mm)