MM1Z16-ML
MM1Z16-ML MOSLEADER
Виробник: MOSLEADER
Description: 0.5W 16V 0.01A SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.5W 16V 0.01A SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR).