MM1Z20-ML
MM1Z20-ML MOSLEADER
Виробник: MOSLEADER
Description: 0.5W 20V 0.01A SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
на замовлення 300000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.5W 20V 0.01A SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR).