MM1Z3V9-ML
MM1Z3V9-ML MOSLEADER
Виробник: MOSLEADER
Description: 0.5W 3.9V 0.01A SOD123
Написати відгук
Description: 0.5W 3.9V 0.01A SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR).