MM1Z68-ML
MM1Z68-ML MOSLEADER
Виробник: MOSLEADER
Description: 0.5W 68V 0.01A SOD123
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.5W 68V 0.01A SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR).