MM3BZ27GW
MM3BZ27GW Diotec Semiconductor
mm3bz18gw.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE ZENER 27V 200MW SOD323
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 27V 200MW SOD323, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 20 V.
Інші пропозиції MM3BZ27GW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3BZ27GW MM3BZ27GW Виробник : Diotec Semiconductor mm3bz18gw-3074094.pdf Zener Diodes Zener, SOD-323, 27V, 0.2W, 5%