MM3Z10B-AQ
MM3Z10B-AQ DIOTEC SEMICONDUCTOR
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Description: DIOTEC SEMICONDUCTOR - MM3Z10B-AQ - Zener-Diode, 10 V, 300 mW, SOD-323F, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323F
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 10V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIOTEC SEMICONDUCTOR - MM3Z10B-AQ - Zener-Diode, 10 V, 300 mW, SOD-323F, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323F, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 10V.
Інші пропозиції MM3Z10B-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z10B-AQ Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR mm3z2b4.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.3W; 10V; SMD; reel,tape; SOD323F; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.3W
Zener voltage: 10V
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Case: SOD323F
Semiconductor structure: single diode
Tolerance: ±2%