MM3Z12-AQ
MM3Z12-AQ Diotec Semiconductor
mm3z2v4.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE ZENER 12V 300MW SOD323F
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 300MW SOD323F, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції MM3Z12-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z12-AQ MM3Z12-AQ Виробник : Diotec Semiconductor mm3z2v4.pdf Zener Diodes Zener, SOD-323F, 12V, 0.3W, 5%, AEC-Q101