MMA02040C1009DB300
MMA02040C1009DB300 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
melfprof.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: MMA 0204-50 0.5% BL 10R
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0204
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0204
Resistance: 10 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MMA 0204-50 0.5% BL 10R, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0204, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0204, Resistance: 10 Ohms.