Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMA02040C1201FB000
MMA02040C1201FB000
MMA02040C1201FB000 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.4W 1.2Kohms 1% 0204 MELF 200V 50ppm
на замовлення 30367 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук