Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMA02040C1211FB000
MMA02040C1211FB000 Vishay / Beyschlag
melfprof-239742.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.4W 1.21Kohms 1% 0204 MELF 200V 50ppm
на замовлення 9965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук