Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMA02040C1242FB300
MMA02040C1242FB300
MMA02040C1242FB300 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.4W 12.4Kohms 1% 0204 200V
на замовлення 6735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук