Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMA02040C1334FB300
MMA02040C1334FB300
MMA02040C1334FB300 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.4W 1.33Mohms 1% 0204 200V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук