Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMA02040C1620FB300
MMA02040C1620FB300
MMA02040C1620FB300 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.4W 162ohms 1% 0204 MELF 200V 50ppm
на замовлення 6210 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук