Продукція > VISHAY > MMA02040C1741FB300
MMA02040C1741FB300
MMA02040C1741FB300 VISHAY
VISHAY_MMU-A-B.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; MiniMELF; 0204; 1.74kΩ; 0.4W; ±1%; 200V
Type of resistor: thin film
Case: MiniMELF
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Diameter: 1.5mm
Body dimensions: Ø1.5x3.6mm
Length: 3.6mm
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating voltage: 200V
Resistance: 1.74kΩ
Case - inch: 0204
Case - mm: 0510
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; MiniMELF; 0204; 1.74kΩ; 0.4W; ±1%; 200V, Type of resistor: thin film, Case: MiniMELF, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Diameter: 1.5mm, Body dimensions: Ø1.5x3.6mm, Length: 3.6mm, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 200V, Resistance: 1.74kΩ, Case - inch: 0204, Case - mm: 0510.