MMA02040C1749FB300
MMA02040C1749FB300 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
melfprof.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 17.4 OHM 1% 2/5W MELF 0204
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0204
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0204
Part Status: Active
Resistance: 17.4 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 17.4 OHM 1% 2/5W MELF 0204, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0204, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0204, Part Status: Active, Resistance: 17.4 Ohms.