Продукція > VISHAY > MMB02070C1109FB200
MMB02070C1109FB200
MMB02070C1109FB200 Vishay
melfprof.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0207(2309) 11 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук