Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMB02070C1401FB200
MMB02070C1401FB200
MMB02070C1401FB200 Vishay / Beyschlag
melfprof-1762115.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 1W 1.4Kohms 1% 0207 350V
на замовлення 1546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 1.4K OHM 1% 1W 0207.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMB02070C1401FB200 MMB02070C1401FB200 Виробник : Vishay Beyschlag melfprof.pdf Description: RES SMD 1.4K OHM 1% 1W 0207