Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMB02070C2212FB200
MMB02070C2212FB200
MMB02070C2212FB200 Vishay / Beyschlag
melfprof.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 1W 22.1Kohms 1% 0207 MELF 300V 50ppm
на замовлення 1202 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMB02070C2212FB200 MMB02070C2212FB200 Виробник : Vishay Beyschlag melfprof.pdf Description: RES SMD 22.1K OHM 1% 1W 0207