Продукція > KEMET > MMC16.5685K50C31TR24
MMC16.5685K50C31TR24
MMC16.5685K50C31TR24 KEMET
MMC16.5685K50C31TR24.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 50VDC 6560
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 6560 (165150 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.283" (7.20mm)
Capacitance: 6.8 µF
Size / Dimension: 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 50VDC 6560, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 6560 (165150 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.283" (7.20mm), Capacitance: 6.8 µF, Size / Dimension: 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm).