Продукція > KEMET > MMC5.7104K100J35TR12
MMC5.7104K100J35TR12
MMC5.7104K100J35TR12 KEMET
MMC5.7104K100J35TR12.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm).