MMF1WT07F100R-100
MMF1WT07F100R-100 Lumimax Optoelectronic Technology
%5BLumimax%5DMMF%20Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: RES SMD 100 1% 1W MELF 100PPM
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0207
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.232" L x 0.094" Dia (5.90mm x 2.40mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: 7C1 RoHS w/out Exemption (100% Pb-Free)
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100 1% 1W MELF 100PPM, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0207, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.232" L x 0.094" Dia (5.90mm x 2.40mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: 7C1 RoHS w/out Exemption (100% Pb-Free), Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0207, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Resistance: 100 Ohms.