Продукція > RESI > MMFR2568B1M00V9
MMFR2568B1M00V9
MMFR2568B1M00V9 RESI
MMFR.pdf
Виробник: RESI
Description: 1MOHMS 0.1% 0.25W 5PPM
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 mOhms
на замовлення 206 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1MOHMS 0.1% 0.25W 5PPM, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -50°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1 mOhms.