Продукція > RESI > MMFR2568B200KV9
MMFR2568B200KV9
MMFR2568B200KV9 RESI
MMFR.pdf
Виробник: RESI
Description: 200KOHMS 0.1% 0.25W 5PPM
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 kOhms