Продукція > RESI > MMFR3710B390RV9
MMFR3710B390RV9
MMFR3710B390RV9 RESI
4506_MMFR.pdf
Виробник: RESI
Description: 390 OHM 0.1% 0.5W 5PPM/
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 390 Ohms
Написати відгук
Description: 390 OHM 0.1% 0.5W 5PPM/, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -50°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 390 Ohms.