Продукція > RESI > MMFR5215B200RV9
MMFR5215B200RV9
MMFR5215B200RV9 RESI
MMFR.pdf
Виробник: RESI
Description: 200OHMS 0.1% 0.75W 5PPM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.583" L (5.20mm x 14.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 Ohms