Продукція > RESI > MMFR5215B24R0V9
MMFR5215B24R0V9
MMFR5215B24R0V9 RESI
4506_MMFR.pdf
Виробник: RESI
Description: 24 OHM 0.1% 0.75W 5PPM/
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.583" L (5.20mm x 14.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 24 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24 OHM 0.1% 0.75W 5PPM/, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.583" L (5.20mm x 14.80mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -50°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 24 Ohms.