Продукція > RESI > MMFR6518B120RV9
MMFR6518B120RV9
MMFR6518B120RV9 RESI
MMFR.pdf
Виробник: RESI
Description: 120 OHMS 0.1% 1W 5PPM/
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.720" L (6.50mm x 18.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 120 Ohms
на замовлення 278 шт:
Написати відгук
Description: 120 OHMS 0.1% 1W 5PPM/, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.720" L (6.50mm x 18.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -50°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 120 Ohms.