Продукція > RESI > MMFR6518B250RV9
MMFR6518B250RV9
MMFR6518B250RV9 RESI
MMFR.pdf
Виробник: RESI
Description: 250OHMS 0.1% 1W 5PPM
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.720" L (6.50mm x 18.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 250 Ohms