Продукція > RESI > MMFR6518B470KV9
MMFR6518B470KV9
MMFR6518B470KV9 RESI
MMFR.pdf
Виробник: RESI
Description: 470 KOHMS 0.1% 1W 5PPM/
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.720" L (6.50mm x 18.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 470 kOhms
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 470 KOHMS 0.1% 1W 5PPM/, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.720" L (6.50mm x 18.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -50°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 470 kOhms.