Продукція > ADAM TECH > MMI-M0FA03S42
MMI-M0FA03S42 Adam Tech
mmi-m0fxxxsxx-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: FEMALE, CABLE PLUG, 3 POS, STRAI
Packaging: Bag
Features: Backshell
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 7A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 3
Orientation: A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FEMALE, CABLE PLUG, 3 POS, STRAI, Packaging: Bag, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 7A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 3, Orientation: A, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.