Продукція > ADAM TECH > MMI-M0FB03S32B
MMI-M0FB03S32B Adam Tech
mmi-m0fxxxsxxb-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: FEMALE, CABLE PLUG, 3 POS, STRAI
Features: Backshell, Strain Relief
Color: Silver
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 7A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 3
Orientation: B
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Cable Opening: 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm)
Написати відгук
Description: FEMALE, CABLE PLUG, 3 POS, STRAI, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 7A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 3, Orientation: B, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.