Продукція > ADAM TECH > MMI-M0PC09S55B
MMI-M0PC09S55B Adam Tech
mmi-m0pxxxsxxb-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: MALE, CABLE PLUG, 9 POS, STRAIGH
Features: Backshell, Strain Relief
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 200V
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 9
Orientation: C
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.177" ~ 0.217" (4.50mm ~ 5.50mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MALE, CABLE PLUG, 9 POS, STRAIGH, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 200V, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 9, Orientation: C, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.177" ~ 0.217" (4.50mm ~ 5.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.